Real Madryt potwierdził, że Luka Modrić i Marcelo nie zagrają w pierwszym meczu z Borussią Dortmund. Nie wykonano jeszcze dokładnych badań, ale w obu przypadkach chodzi najprawdopodobniej o urazy mięśniowe. Brazylijczyk poczuł ból w mięśniu lewego uda, a Chorwat ukłucie w prawej łydce. Jutro powinniśmy otrzymać dokładniejsze informacje o sytuacji obu graczy.
Problemy w czasie spotkania zgłaszali także Benzema i Diego López. Francuz kilka razy został poturbowany i boisko opuścił kulejąc, ale powinien być do dyspozycji Mourinho na środowe spotkanie. Bramkarz w drugiej połowie prosił Albiola o wybijanie piłek z powodu bólu żeber, ale po spotkaniu najpierw Karanka, a potem żona zawodnika za pomocą Twittera, potwierdzili, że to nic poważnego i Hiszpan czuje się dobrze.
Marcelo i Modrić nie zagrają z Borussią
Raport medyczny
REKLAMA
Komentarze (64)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się