– Czułem się dobrze. Pracuję przez cały rok i ciężko trenuję, żeby być tutaj, kiedy przytrafi się szansa.
– Ten mecz przychodzi przed kluczowym spotkaniem w Lidze Mistrzów. Przeważaliśmy, ale kiedy oni zdobyli bramkę z karnego, wszystko się skomplikowało, chociaż potrafiliśmy zdobyć trzeciego gola i zabić mecz.
– Kadra Realu Madryt jest bardzo dobra i szeroka. Nieważne kto wychodzi na boisko dajemy z siebie wszystko i staramy się spełnić wyznaczone cele.
– Trzeba było wygrać z Betisem. To był dzisiejszy cel, teraz dopiero przychodzi czas na myślenie o Borussii. Oczywiście czeka nas skomplikowany mecz, ale jesteśmy Realem Madryt i każdemu musimy stawiać czoła. Teraz możemy trochę odpocząć, trochę relaksu, a od jutra skupiamy się na Borussii.
Nacho: Od jutra skupiamy się na Borussii
Wypowiedzi Hiszpana dla RealMadrid TV
REKLAMA
Komentarze (6)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się