– Mourinho to najlepszy trener, jakiego miałem w karierze. Na pierwszym miejscu jest on, a potem długo, długo nikt. Nie chcę mówić nic więcej na ten temat, ponieważ Mou ma ważny kontrakt z Realem Madryt i byłoby to objawem braku szacunku – powiedział angielskiej prasie stoper Chelsea John Terry.
– Zarówno nasi kibice, jak i reszta drużyny darzą Mourinho wielką sympatią. Nie możemy jednak zapominać o tym, że Rafa Benítez ma obowiązującą do końca sezonu umowę z Chelsea. Trzeba to uszanować.
Terry: Mou to najlepszy trener, jakiego miałem
Kilka ciepłych słów o Mou stopera Chelsea
REKLAMA
Komentarze (18)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się