REKLAMA
REKLAMA

Hummels: Posiadanie piłki będzie kluczowe

Niemiec o meczu z Realem przy okazji turnieju w FIFA 13
REKLAMA
REKLAMA

Mats Hummels razem z byłym napastnikiem Bayernu Monachium, Alanem McInallym, sprawował funkcję komentatora na FIFA Interactive World Cup 2013 Germany Territory Showdown. Dało się zauważyć, że niemieckiemu obrońcy nie sprawia problemów płynne przechodzenie z mowy ojczystej na język angielski. W związku z tą okazją podzielił się swoimi odczuciami, czy to na temat tego właśnie turnieju, czy to gry FIFA w ogóle, nie mogło też zabraknąć paru słów na temat zbliżającego się wielkimi krokami dwumeczu z Realem Madryt. Niemiec zdradza też, kto był dla niego najtrudniejszym napastnikiem do krycia. Poniżej cytujemy wypowiedzi Matsa, zaczynając od tej, która najbardziej, jako fanów Realu, nas interesuje.

– Posiadanie piłki będzie kluczowym czynnikiem przeciwko Realowi Madryt. Pamiętam nasz mecz w grupie z Realem, w drugiej połowie nie mieliśmy piłki przez więcej niż dziesięć sekund, zanim ją traciliśmy, w takim układzie granie z nimi jest naprawdę trudne.

– Džeko to bardzo dobry napastnik. Kiedy grałem przeciw niemu, to było trudne, bo jest wysoki i silny, ale ma także dobrą technikę i niezłą kontrolę. To sprawia, że bardzo ciężko z nim grać.

O grze komputerowej i jej entuzjastach w zespole Dortmundu

– Gram BVB i to nie jest tylko czcze gadanie.

– Patrząc na te mecze dzisiaj, ci goście wyglądają na spiętych [zawodnicy wyżej wspomnianego turnieju]. To przypomina mi, jak grałem z moim bratem w domu.

– Musiałbym powiedzieć, że Moritz Leitner jest najlepszy w FIFA 13 w naszym zespole. Jestem dobry, ale nie mogę już utrzymać poziomu, na którym się tutaj gra. W naszej drużynie nie jestem nawet w najlepszej trójce.

– Bardzo dobrze mnie oceniono [w FIFA 13 Hummels ma 85 na 100 w defensywie i 65 na 100 w szybkości]. Byłbym zachwycony, gdyby dano mi więcej punktów szybkości, ale więcej byłoby trochę zarozumiałe… Kiedy zawodnicy wracają myślami do dzieciństwa, przypominają sobie, że mieli nadzieję na bycie częścią tej gry, a kiedy odbywa się to na tym poziomie, to nawet lepiej.

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (13)

REKLAMA