– Zaskakuje mnie, że krytykuje się mnie za dobre mówienie o Casillasie. Wydaje mi się czymś złym, że niektórzy madridistas z nim walczą – powiedział Vicente Del Bosque w radiu Cadena SER. – Ja bronię tylko reprezentacji, nie wydaję opinii czy jego trener powinien wstawiać go do składu. To trener klubu o tym decyduje. Ja bronię go tylko jako gracza reprezentacji. Musimy być wobec niego sprawiedliwi, chociaż ja nie mogę być teraz bardzo obiektywny, bo pamiętam go od czasów, gdy miał 9 lat, kiedy przyjechał do miasteczka sportowego.
– Puchar Konfederacji? Najważniejsze, żeby był zdrowy. Jeśli nic się nie stanie, to będzie z nami. Dobrze byłoby, gdyby grał, ale do turnieju pozostaje półtora miesiąca. Nic nie zakłóci jego formy fizycznej i pojedzie nie dla samej podróży, ale dla pomocy całej kadrze. Podstawowy skład? To rozwiążemy w swoim momencie.
Del Bosque: Dziwi mnie ta krytyka
Selekcjoner kolejny raz o Casillasie
REKLAMA
Komentarze (29)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się