José Mourinho powołał 19 zawodników na mecz z Betisem. Miejsca w składzie zabrakło dla czwartego bramkarza Jesúsa Fernándeza, a także Sergio Ramosa i Samiego Khediry. Z urazami w dalszym ciągu nie uporali się Álvaro Arbeloa, Michael Essien i Fabio Coentrão. Ponadto jutro zabraknie także Xabiego Alonso, który w meczu z Athletikiem ujrzał dziesiątą żółtą kartkę, która zmusza go do pauzowania w tym spotkaniu.
Kadra Realu Madryt na mecz z Betisem:
Bramkarze: Casillas, Diego López i Adán.
Obrońcy: Varane, Pepe, Carvalho, Marcelo, Albiol i Nacho.
Pomocnicy: Kaká, Özil, Modrić, Callejón, Di María i Casemiro.
Napastnicy: Cristiano Ronaldo, Benzema, Higuaín i Morata.
Pauzuje za kartki: Alonso.
Nieobecni decyzją trenera: Jesús, Ramos, Khedira.
Kontuzjowani: Arbeloa, Essien, Coentrão.
Następny trening: 21 kwietnia, niedziela, 11:00, Valdebebas, zamknięty.
Mecz: 20 kwietnia, sobota, 18:00, Santiago Bernabéu.
Kadra na Betis
Casemiro znalazł się na liście
REKLAMA
Komentarze (58)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się