– Biorę w ciemno finał Real-Barcelona. To byłby bardzo ważny mecz w historii futbolu. Jeśli ostatecznie dojdzie do takiego starcia, to może ono być bardzo ekscytujące dla widza. Jednak najpierw musimy skupić się na półfinale z Bayernem, będzie bardzo ciężko – powiedział Cesc Fábregas w wywiadzie dla radia RAC1.
Cesc: Biorę finał Realu z Barceloną
Hiszpan o Lidze Mistrzów
REKLAMA
Komentarze (35)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się