REKLAMA
REKLAMA

Kibice Interu: Po Mou czujemy się sierotami

Wiadomość z trybun
REKLAMA
REKLAMA

Kibice Inter w czasie środowego meczu Pucharu Włoch z Romą wywiesili na trybunach transparent związany z José Mourinho, który miał być też krytyką obecnego sposobu zarządzania z klubem. „Po Mourinho czujemy się sierotami. On był kimś, kto umiał przekazać odczucie przynależności do tych barw” - takie słowa znalazły się w widocznym na zdjęciu przesłaniu.

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (15)

REKLAMA