Kibice Inter w czasie środowego meczu Pucharu Włoch z Romą wywiesili na trybunach transparent związany z José Mourinho, który miał być też krytyką obecnego sposobu zarządzania z klubem. „Po Mourinho czujemy się sierotami. On był kimś, kto umiał przekazać odczucie przynależności do tych barw” - takie słowa znalazły się w widocznym na zdjęciu przesłaniu.
Kibice Interu: Po Mou czujemy się sierotami
Wiadomość z trybun
REKLAMA
Komentarze (15)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się