Wczoraj na Facebooku podaliśmy link do konta trenera młodzieżowych grup Porto, który „podał informację, a nie opinię”, że Mourinho odejdzie po sezonie do Chelsea. Z rana konto zniknęło z Twittera, a wieczorem wróciło z wytłumaczeniami. – Wczoraj moje konto zostało zhakowane. Napisano te rzeczy o Mourinho i wszystkich oszukano. Skasowali moje kontakty, zdjęcia i twitty. Usunęli moje osobiste informacje. Znaleźli moje hasło do Facebooka, Youtube'a i Netloga, skasowali wszystkie. Przepraszam wszystkich za szkody, które wyrządziła ta sytuacja. Mam ludzi, którzy już pracują nad odnalezieniem tego, kto to zrobił. Proszę o wybaczenie za ten żenujący incydent – napisał Rui Sá Lemos.
Tłumaczenia Sá Lemosa
Trener Porto pisał o przyszłości Mou
REKLAMA
Czytaj kolejne newsy bez przeklikiwania
Jako Socio korzystasz z widoku Aktualności+, w którym kolejne artykuły wyświetlają się w całości, jeden pod drugim. Wystarczy przewijać.
- Aktualności+
- Bez reklam
- Priorytetowy support
Zobacz Aktualności+
od 12,50 zł /mies.przy płatności rocznej
Komentarze (6)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj sięSocio RealMadryt.pl
Zanim odpowiesz, sprawdź wcześniejsze komentarze
Jako Socio możesz przeglądać publiczną historię komentarzy użytkowników i lepiej wiedzieć, z kim oraz o czym dyskutujesz.