Po znakomitej fazie grupowej w Fair Play Cup przyszedł czas na ostateczne rozstrzygnięcia. Z dwóch drużyn Realu Madryt lepiej zaprezentował się Benjamín A, który sięgnął po trofeum. Alevín A miał mniej szczęścia i zakończył przygodę z turniejem w półfinale.
Faza pucharowa kategorii Alevín:
1/8 finału:
Real Madryt – Hércules 7:0 (Gole: Arribas (2), Martín (2), Ismael, Flavius, Santos)
Ćwierćfinał:
Valencia – Real Madryt 1:4 (Gole: Arribas (2), Flavius, Aitor)
Półfinał:
Real Madryt – Espanyol 1:4 (Honorową bramką było samobójcze trafienie piłkarzy Espanyolu)
Faza pucharowa kategorii Benjamín:
1/8 finału:
Real Madryt – Gazte Berriak 7:1 (Gole: Néstor, Curras, De la Víbora, Dani Alonso, Pablo, Sergio i jeden samobójczy)
Ćwierćfinał:
Juventus – Real Madryt 1:4 (Gole: Néstor (2), Curras, Jaime)
Pólfinał:
Real Madryt – Málaga 2:2 (Gole: Curras (2))
Królewscy awansowali po serii rzutów karnych.
Finał:
Elche – Real Madryt 2:3 (Gole: De la Víbora, Jaime, Néstor)
Zwycięzcy:
Kategoria Alevín – Barcelona;
Kategoria Benjamín – Real Madryt;
Kategoria Prebenjamín – Espanyol.
Fair Play Cup - faza pucharowa
Real Madryt z jednym trofeum
REKLAMA
Komentarze (10)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się