REKLAMA
REKLAMA

Mourinho: Jeśli odejdę, to nie na rok wakacji

Portugalczyk dla zagranicznych telewizji
REKLAMA
REKLAMA

- Jeśli odejdę, to nie po to, żeby być przez rok na wakacjach. Będę pracować. Jeśli nie tutaj, to w innym miejscu - powiedział Mourinho holenderskiej telewizji po zakończeniu meczu z Ajaksem. - Presja ze strony mediów? Nie, nie czuję żadnej presji. To nie jest prawda. Powrót do Anglii? Będę pracować tam, gdzie będę. To może być nawet Holandia. Po prostu jeśli odejdę, to będę dalej pracować w jakimś miejscu.

Portugalczyk rozmawiał także z telewizją francuską. - Przeczytałem w hiszpańskiej prasie, że Ancelotti poprowadzi Real Madryt. Więc będzie tak: albo będziemy pracować razem, albo zmienimy nasze prace. Czy Paryż to dobry kierunek? Do gry w Lidze Mistrzów tak.

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (62)

REKLAMA