REKLAMA
REKLAMA

Europejskie statystyki

Słowem, zdaniem, cyfrą i liczbą
REKLAMA
REKLAMA

18 - meczów z co najmniej jedną zdobytą bramką z rzędu w Lidze Mistrzów zanotował Real Madryt. To najlepsza taka passa Królewskich w historii.

66% do 34% - tak wyglądało posiadanie piłki w meczu Manchesteru City z Realem Madryt. Brak przełożenia na wynik i pozostałe dane.

100 - meczów w Lidze Mistrzów ma José Mourinho, w tym 54 wygrane.

22 - gole w Lidze Mistrzów ustrzelił w ostatnich pięciu sezonach Karim Benzema. Książę Europy.

1999 - madryckie Atlético nie przegrało dwa razy z rzędu w Europie od 13 lat. A wkrótce derby na rodzimym podwórku.

7 - przy tylu golach Barcelony w Lidze Mistrzów uczestniczył w tym sezonie Messi. Najlepszy taki bilans w Europie. A w całej historii rozgrywek o Puchar Europy przyczynił się już do 73 goli (56 bramek i 17 asyst). Na 73 spotkania.

10 - na tyle strzałów pozwoliła rywalom defensywa Bayernu Monachium w tegorocznej Lidze Mistrzów, co jest najlepszym, bądź najniższym wynikiem w Europie. Mur.

2 - spotkania na 17 wygrała Valencia z niemieckimi zespołami. I tak lepiej niż Real Madryt.

56 - Leo Messi wyrównał już wynik Raúla w bramkach zdobytych w Lidze Mistrzów. Zdobytych od roku 2000, dodajmy.

93% - celności podań ma w tym sezonie w LM FC Barcelona. O ponad tysiąc celnych podań więcej (3652 łącznie) niż drugi Manchester United. Precyzja.

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (12)

REKLAMA