REKLAMA
REKLAMA

Nowe koszulki Hiszpanii

Tym razem zestaw drugi, wyjazdowy
REKLAMA
REKLAMA

Hiszpańska Federacja Piłkarska oraz firma Adidas zaprezentowała nowy komplet strojów reprezentacji Hiszpanii. To zestaw drugi, zastępujący podstawowy, na przykład w meczach wyjazdowych. Projekt ten czerpie ze wzoru koszulki wyjazdowej La Roja z lat sześćdziesiątych, a jednym z ważniejszych elementów jest napis "Mistrzowie Europy 1964/2008" oraz element graficzny podkreślający herb na piersi.

Niebieską koszulkę dopełniają białe spodenki oraz niebieskie getry przyozdobione flagą Hiszpanii. Nowa propozycja strojów swój debiut będzie mieć już jutro w spotkaniu z Wenezuelą.

"Nowe wyzwania, nowe stroje" - takie komentarze można usłyszeć w siedzibie Federacji, co zgadza się ze sloganem, jakim firma Adidas reklamuje zbliżającą się kampanię reprezentacji Hiszpanii na Euro 2012: Przeszłość się nie liczy. Wszystko zaczyna się od nowa.

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (34)

REKLAMA