REKLAMA
REKLAMA

Pedro León odrzucił propozycję Liverpoolu

Anglicy oferowali nawet podwojenie zarobków
REKLAMA
REKLAMA

Pedro León wciąż twierdzi, że nie rusza się z Realu Madryt nawet pomimo ofert, które napływają do klubu. Ostatnio Liverpool zaproponował Hiszpanowi podwojenie zarobków. W stolicy Hiszpanii pomocnik może liczyć na 1,5 miliona euro rocznie, Anglicy proponowali 3 miliony. Jednak Pedro León nawet nie rozważył tej propozycji. Piłkarz jest gotowy stracić pieniądze dla dalszej gry w Realu. Hiszpan poinformował już o tym Mourinho kilka tygodni temu. Zawodnik wierzy w swoje umiejętności i wie, że ciągle ma kontrakt z Królewskimi na kolejne 5 lat, więc nie podda się tak łatwo. Dlatego odrzuca napływające oferty.

24-latek wzbudza spore zainteresowanie. Poza Liverpoolem z Anglii odzywał się Tottenham. W Hiszpanii o transfer pytały Valencia i Villarreal. Szczególnie ten drugi klub chciałby ściągnąć do siebie skrzydłowego. Pedro León odrzucił i tę propozycję, chociaż mógł grać w Lidze Mistrzów. Do Madrytu nadeszło zapytanie nawet z Bayernu. Prezes Karl-Heinz Rummenigge miał zapisać sobie nazwisko pomocnika po sparingu z Realem rozegranym na Allianz Arena w sierpniu ubiegłego roku.

W ostatnim sezonie Mourinho wystawiał Hiszpana 14 razy - sześć razy w Lidze, cztery w Champions League i cztery w Pucharze Króla. Z tego tylko pięć razy Pedro León zaczynał spotkanie od początku - z Ajaxem i Auxerre w Lidze Mistrzów oraz Levante i dwa razy z Murcią w Pucharze Króla. Pomocnik zdobył dwie bramki - w wygranym meczu z Levante 8:0 i zremisowanym spotkaniu z Milanem na San Siro 2:2.

Czytaj kolejne newsy bez przeklikiwania

Jako Socio korzystasz z widoku Aktualności+, w którym kolejne artykuły wyświetlają się w całości, jeden pod drugim. Wystarczy przewijać.

  • Aktualności+
  • Bez reklam
  • Priorytetowy support
Zobacz Aktualności+ od 12,50 zł /mies.przy płatności rocznej

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (46)

REKLAMA