Menu
/ Haber / AguilaBlanca.pl / RealMadryt.pl

Zlot w Warszawie – spotkanie z Mateuszem Borkiem!

Ostateczny plan weekendowego zjazdu

Już za kilkadziesiąt godzin rozpocznie się X Oficjalny Zlot Kibiców Realu Madryt pod patronatem serwisu RealMadrid.pl i peńi Águila Blanca. Zgodnie z obietnicą przedstawiamy ostateczny plan tego, co będzie działo się w najbliższy weekend w Warszawie.

Największą niespodzianką dla wszystkich zlotowiczów będzie z pewnością spotkanie z Mateuszem Borkiem. Komentator Polsatu i wierny kibic Królewskich zjawi się w sobotni wieczór w klubie Czarna Perła, gdzie później będziemy oglądać Gran Derbi. Początek spotkania planowany jest na 20:30, a oprócz szansy usłyszenia ciekawostek ze świata piłki z pierwszej ręki, będziecie mieli możliwość zadawania pytań naszemu gościowi.

W związku z tym zdecydowaliśmy się uruchomić dodatkowe zapisy na spotkanie z Borkiem oraz oglądanie meczu w klubie Czarna Perła. Wszyscy ci, którzy nie wysyłali wcześniej zgłoszenia, mogą to zrobić, pisząc na adres [email protected] (w treści podajcie imię i nazwisko). Wysłane wcześniej zgłoszenia na oglądanie meczu będą zarazem traktowane jako chęć uczestniczenia w spotkaniu z Borkiem.

Jednocześnie informujemy, że wszyscy, którzy wysyłali zgłoszenia i dostali potwierdzenie dostarczenia maila, mogą wziąć udział bez żadnych ograniczeń w wybranych uprzednio przez siebie punktach programu.

Ostateczny plan zlotu:

Piątek:
19:00–21:00 – gra w kręgle, Kręgielnia Saska (ul. Angorska 2, wejście od ul. Saskiej na przeciwko nr 101)
22:00 – dalsza integracja w Inside (róg ulic Marszałkowskiej i Wilczej)
Rezerwacja w Inside mieści się zarówno w restauracji (góra), jak i w barze (dół). Jednak większość z nas usiądzie w części restauracyjnej lokalu.

Sobota:
9:00 – Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków Águila Blanca (sala konferencyjna w Ośrodku Sportu i Rekreacji, ul. Polna 7a)
10:00–18:00 – halowy turniej piłkarski (hala w Ośrodku Sportu i Rekreacji, ul. Polna 7a)
20:30 – spotkanie zlotowiczów z Mateuszem Borkiem w klubie Czarna Perła
22:00 – wspólne oglądanie meczu w klubie Czarna Perła (ul. Kolejowa 8/10, wstęp dla pełnoletnich)
0:00 – afterparty (kluby Czarna Perła i Harlem, kluby znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie, wszyscy otrzymają bilety do klubu, wstęp dla pełnoletnich)

Ponadto przypominamy, że uczestnicy zlotu będą mogli skorzystać z oferty gastronomicznej noodlewpudle.pl na preferencyjnych warunkach. Każdy danie będzie można zakupić w cenie 15 zł, a dowóz na halę, gdzie będzie odbywał się turniej, oraz do hostelu będzie całkowicie gratis.

Wskazówki dojazdu w strategiczne miejsca tego weekendu:

Warszawa Centralna – OSiR Śródmieście (klik!)
Dojazd:
– liniami tramwajowymi: 18 (kierunek: Służewiec) i 33 (kierunek: Wyścigi); przystanek docelowy: Trasa Łazienkowska
– metrem: kierunek: Kabaty, przystanek docelowy: Politechnika
– liniami autobusowymi: 501 (kierunek. Metro Politechnika) i 422 (kierunek: Świątynia Opatrzności Bożej, przystanek docelowy: Metro Politechnika)

Warszawa Centralna – Kręgielnia Saska (klik!)
Dojazd liniami tramwajowymi 9 i 24, kierunek. Gocławek, przystanek docelowy: Berezyńska.

Warszawa Centralna – Pub Inside (klik!)
Dojazd liniami tramwajowymi liniami tramwajowymi 4 (kierunek: Wyścigi), 18 (kierunek: Służewiec) i 33 (kierunek: Wyścigi); przystanek docelowy: Plac Konstytucji.

Warszawa Centralna – Klub Czarna Perła (klik!)
Dojazd liniami tramwajowymi 7 (kierunek: Okęcie), 8 (kierunek: Os. Górczewska), 9 (kierunek: Okęcie), 22 (kierunek: Piaski), 24 (kierunek: Nowe Bemowo), 25 (kierunek: Banacha); przystanek docelowy: Plac Zawiszy.

Warszawa Centralna – Nathan's Villa Hostels (klik!)
Dojazd liniami tramwajowymi 9 i 24, kierunek: Gocławek, przystanek docelowy: Plac Konstytucji.

Ceny biletów warszawskiej komunikacji miejskiej:
http://www.ztm.waw.pl/?c=110&l=1
Wszystkie bilety uprawniają do przejazdu wszystkimi środkami komunikacji (tj. autobusy, tramwaje, metro, SKM)

Dołącz do wydarzenia na Facebooku.

Wyłącz AdBlocka, żeby zobaczyć pełną treść artykułu.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!

Komentarze

Wyłącz AdBlocka, żeby brać udział w dyskusji.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zgadzam się.