Fernando Hierro rozwiązał za porozumieniem stron kontrakt łączący go z Hiszpańską Federacją Piłkarską (RFEF). Tym samym w Real Federación Espańola de Fútbol panuje obecnie wakat na stanowisku dyrektora sportowego i prawdopodobnie nie będzie na razie zapełniony.
Fernando Hierro, jedna z legend Realu Madryt, dyrektorem sportowym Federacji został we wrześniu 2007. Za jego kadencji reprezentacja Hiszpanii osiągnęła największe sukcesy w historii - zdobyła tytuły Mistrzów Świata i Europy.
RFEF nie planuje żadnych innych zmian w sztabie szkoleniowym kadry - tak informuje oficjalna strona federacji. W Hiszpanii spekuluje się natomiast, że powodem rozstania Hierro z Federacją były kwestie finansowe. RFEF nie chciała przystać na nowe warunki finansowe zaproponowane przez Hierro w związku z renegocjacją wygasającego w czerwcu 2012 roku kontraktu. Mówi się również o możliwym powrocie Fernando Hierro do Realu Madryt.
Fernando Hierro odchodzi z RFEF
Madridista nie jest już dyrektorem sportowym Federacji
REKLAMA
Czytaj kolejne newsy bez przeklikiwania
Jako Socio korzystasz z widoku Aktualności+, w którym kolejne artykuły wyświetlają się w całości, jeden pod drugim. Wystarczy przewijać.
- Aktualności+
- Bez reklam
- Priorytetowy support
Zobacz Aktualności+
od 12,50 zł /mies.przy płatności rocznej
Komentarze (21)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj sięSocio RealMadryt.pl
Zanim odpowiesz, sprawdź wcześniejsze komentarze
Jako Socio możesz przeglądać publiczną historię komentarzy użytkowników i lepiej wiedzieć, z kim oraz o czym dyskutujesz.