REKLAMA
REKLAMA

Cristiano Ronaldo ostatecznie nie zagra z Atlético

Lekarze nie zauważyli poprawy kontuzjowanej kostki
REKLAMA
REKLAMA

Zła wiadomość dla Realu Madryt. Lekarze Królewskich po zapoznaniu się z wynikami rezonansu magnetycznego orzekli, że ostatecznie Cristiano Ronaldo jednak nie zagra w sobotę przeciwko Atlético.

Klub przekazał tę informację za pomocą lakonicznego komunikatu na oficjalnej stronie. "W dniu dzisiejszym po zbadaniu rozwoju kontuzji Cristiano Ronaldo, stwierdzono, że nie zanotowano poprawy w rehabilitacji prawej kostki. Piłkarz nie może więc rozpocząć treningów i musi kontynuować leczenie i pracę do czasu następnego badania".

Przypomnijmy, że Portugalczyk zmaga się z urazem prawej kostki od 30 września od meczu z Olympique'em Marsylia w Lidze Mistrzów. Po urazie Portugalczyk wrócił na boisko już 10 października, ale skręcona kostka znowu nie wytrzymała i Ronaldo od tamtej pory nie pojawił się już na boisku. Wydaje się, że obecnie najbardziej prawdopodobny jest scenariusz powrotu zawodnika Realu na barażowe mecze reprezentacji Portugalii z Bośnią.

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (105)

REKLAMA