REKLAMA
REKLAMA

Valladolid mocno osłabiony

Spore braki kadrowe w drużynie naszego sobotniego rywala
REKLAMA
REKLAMA

Real Valladolid przyjeżdża w sobotę na Estadio Santiago Bernabéu, by zmierzyć się z Realem Madryt, osłabiony brakiem aż sześciu zawodników. Jako ostatni z kadry odpadł Justo Villar.

Tak więc braki kadrowe w drużynie z Valladolid tworzą kapitan drużyny, Alberto Marcos Rey, który jest zawieszony za kartki, kontuzjowani Antonio Barragán i Sisinio González oraz Fabián Canobbio i Jonathan Sesma, którzy nie byli w stanie zaleczyć swoich problemów fizycznych.

Ponadto, Justo Villar nie zdążył wrócić na piątkowy trening podopiecznych José Luisa Mendilibara z powodu zgrupowania reprezentacji Paragwaju, toteż został pominięty przez szkoleniowca Realu Valladolid w ustalaniu kadry na sobotnie spotkanie z Królewskimi.

Pod dużym znakiem zapytania stoi również występ Pedro Lópeza, który na dzisiejszym treningu doznał silnego stłuczenia kostki, jednakże Mendilibar włączył obrońcę do dziewiętnastoosobowej kadry.

Ostatecznie kadra Blanquivioletas na mecz z Realem Madryt prezentuje się następująco: Jacobo, Fabricio, Pedro López, Nivaldo, Baraja, César Arzo, Luis Prieto, Yuri, Borja, Haris Mendunjanin, Pelé, Alvaro Rubio, Nauzet, Asier, Marquitos, Bueno, Héctor Font, Manucho oraz Costa.

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (16)

REKLAMA