Real Madryt - Celta Vigo 1 : 1

Królewscy znów nie wygrali meczu! Chociaż Real przez cały mecz...

Królewscy znów nie wygrali meczu! Chociaż Real przez cały mecz przeważał to jednak brakowało wykończenia, ale także nierzadko szczęścia, m. in. przy strzale Figo w poprzeczkę w 43 minucie. Pierwszą groźną akcję goście z Galicji przeprowadzili w 9 minucie, z dośrodkowanie z rzutu rożnego źle wybił Casillas, do piłki dopadł Catahna i wpakował futbolówkę do siatki. Na szczęście kwadrans później po crossowym podaniu Zidane'a gola zdobył na wagę remisu Guti. Do końca spotkania Real cały czas atakował, ale jak już wspomniałem brakowało dokładności przy wykończeniu akcji i Królewscy zremisowali na własnym stadionie z wiceliderem 1 : 1, co na pewno nie jest sukcesem dla takiego zespołu, jakim jest Real Madryt!