REKLAMA
REKLAMA

Chica: Nie przestraszymy się Realu Madryt

Obrońca Espanyolu o sobotnim spotkaniu z Królewskimi
REKLAMA
REKLAMA

Obrońca barcelońskiego Espanyolu, Francisco Javier Chica, powiedział, że Real Madryt skompletował na ten sezon wielką drużynę, niemniej zapewnił również, iż drużyna z Estadio Cornellá-El Prat nie przestraszy się potencjału ofensywnego Los Blancos.

"Madryt nas nie przeraża. Prawdą jest, że mają z przodu wielkich zawodników, jak Benzema, Raúl, Cristiano Ronaldo czy Kaká. Bardzo ich szanujemy, ponieważ wiemy, że to wielka drużyna, lecz na boisku jesteśmy jedenastu na jedenastu i nie powinniśmy martwić się na zapas", wyjawił Chica.

Prawy obrońca Pericos oznajmił również, że Espanyol przystąpi do meczu "z wielkimi nadziejami", mimo wystarczającej wiedzy co do klasy przeciwnika. "Z nazwy, historii oraz piłkarzy wiemy, że to wielki rywal, jednak musi to udowodnić na boisku", zaznacza.

Chica wyjawia, że obrona katalońskiej drużyny musi poprawić kilka aspektów gry, by stawić czoła Realowi Madryt. "Jest wielu nowych ludzi i musimy się zgrać. To formacja, która przeszła wiele zmian i musimy pracować w nadchodzących dniach, aby przystąpić do spotkania w dobrej formie", wyjaśnił.

Defensor Periquitos powiedział także, że bardzo lubi grać na nowym stadionie, Estadio Cornellá-El Prat. "Dzień, w którym zagraliśmy z Liverpoolem był dniem magicznym. Mam nadzieję, że mecz przeciwko Realowi Madryt będzie tak samo udany i możemy osiągnąć dobry rezultat", zakończył.

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (31)

REKLAMA