REKLAMA
REKLAMA

Raúl Ruiz wzmocni Castillę

Transfer w ciągu kilku dni
REKLAMA
REKLAMA

Raúl Ruiz, środkowy pomocnik reprezentacji Hiszpanii U-19, zapowiedział, że w ciągu najbliższych dni przeniesie się do Realu Madryt. Zawodnik Herculesa zasili póki co szeregi Castilli.

Piłkarz nie chciał jednak zdradzić, na jakim poziomie zaawansowania znajdują się negocjacje. Raúl w poniedziałek wziął udział w treningu macierzystego klubu, a wcześniej występował na Mistrzostwach Europy U-19.

Pomocnik uważa transfer do Madrytu za "wielką szansę", a drużynę określa mianem "najlepszej na świecie" i liczy, że formalności zostaną zakończone wkrótce. Ruiz zadebiutował w zespole z Alicante w ubiegłym sezonie dzięki trenerowi - Juanowi Carlosowi Mandii. Dzięki szybkiemu rozwojowi trafił do młodzieżowej reprezentacji Hiszpanii, a nawet zadebiutował w kadrze U-21 w spotkaniu towarzyskim przeciwko Portugalii.

Ostatnie aktualności

Ten Real ma plan

<i>Marca</i> przedstawia 10 kluczowych spraw dla gry nowej drużyny

115
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (22)

REKLAMA