Menu
/ Marca

Valdano żąda za Sneijdera 25 milionów euro

O piłkarza pytały Inter i Aston Villa

W Realu Madryt przyszedł czas na zarabianie pieniędzy. Jak powiedział Jorge Valdano po transferze Xabiego Alonso, operacje do klubu są już zakończone i teraz Królewscy muszą skupić się na zamknięciu kadry i zostawieniu 25 lub 26 piłkarzy, ponieważ Adán, trzeci bramkarz, nie musi być rejestrowany jako gracz pierwszego zespołu. Klub chce teraz przyjrzeć się możliwościom zarobienia na najlepszych piłkarzach, którzy mogą odejść, czyli na Robbenie, Sneijderze i Negredo.

Na nowym etapie przygotowań do sezonu, czyli po zamknięciu transferów do klubu, w dziwnej sytuacji jest Sneijder. Holender ma miejsce w planach Pellegriniego, o czym mówił sam trener, ale wciąż ma status piłkarza, który może odejść, jeśli pojawi się dobra oferta. O piłkarza pytał już Inter i Włosi wiedzą jaką kwotę trzeba będzie wyłożyć za Sneijdera.

Valdano zażądał od Mourinho 25 milionów euro. Jeśli nie przyjdzie taka oferta, to Holender zostanie w Madrycie. Inter jest bardzo zainteresowany kupieniem pomocnika Realu, ale nie za taką cenę. Dyrektor sportowy włoskiego klubu, Marco Branca, poinformował, że w następnym tygodniu jego klub przeanalizuje ten temat i być może podejmie jednak działania w sprawie pozyskania Sneijdera.

Sam piłkarz, który wie, że może odejść w każdej chwili oraz, że jego szanse na grę mimo wszystko na razie nie wyglądają na zbyt wielkie, chętnie spogląda w kierunku Włoch. Jednak Real zgodzi się na transfer tylko za 25 milionów euro.

Aston Villi brakuje kreatywności
Tymczasem również Aston Villa myśli o Sneijderze. Podobno Anglicy kontaktowali się już z Realem Madryt i pytali o sytuację piłkarza. Sam menadżer Aston Villi, Martin O'Neill, potwierdził, że jego klub jest zainteresowany sprowadzeniem piłkarza Realu Madryt. - Im więcej kreatywności masz w swojej drużynie, tym większe szanse na jakiś sukces. Sneijder ma wielki talent i nie ma miejsca w swoim klubie, więc dla mnie to normalne, że się nim interesujemy - stwierdził O'Neill, dla którego Sneijder to priorytet do wzmocnienia środka pola.

W każdym bądź razie Anglicy i tak będą mieli problem z wymaganiami Realu Madryt. Angielskie media podały, że Aston Villa nie zaoferuje za piłkarza więcej niż 20 milionów euro, a to trochę za mała kwota, by przekonać Królewskich do sprzedaży.

Jedyne, czego można być pewnym, to fakt, że w następnym tygodniu wokół przyszłości Sneijdera będzie gorąco i po powrocie Królewskich z Ameryki Północnej niektóre operacje mogą zostać przyspieszone.

Wyłącz AdBlocka, żeby zobaczyć pełną treść artykułu.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!

Komentarze

Wyłącz AdBlocka, żeby brać udział w dyskusji.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!