REKLAMA
REKLAMA

RealMadryt.pl w Madrycie: Cristiano twarzą Canal+

Korespondencja z Madrytu: Ronaldo dźwignią reklamy
REKLAMA
REKLAMA

Informowałem już o tym, że Cristiano Ronaldo zdominował rynek reklam w Hiszpanii, przebijając bardzo popularnego tutaj Rafaela Nadala. Podboju rynku ciąg dalszy, gdyż Portugalczyk stał się centralną postacią kampanii reklamowej hiszpańskiego Canalu+.

Ten oddział francuskiego giganta telewizyjnego proponuje hiszpańskim kibicom bezpośredni przekaz z dwóch meczów la Liga w kolejce. Co więcej, jednym z tych dwóch spotkań zawsze będzie mecz Realu Madryt lub Barcelony. W ofercie stacji, oprócz ligi hiszpańskiej, jest także Puchar Hiszpanii, Liga Europejska oraz inne rozgrywki ligowe w Europie. To wszystko za piętnaście euro miesięcznie.

W centrum reklamy znajduje się Cristiano Ronaldo, a za nim, od lewej, Diego Capel, David Silva, Leo Messi oraz Santi Cazorla.

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (19)

REKLAMA