REKLAMA
REKLAMA

Ribéry w Barcelonie - to już pewne?

Tak twierdzą niemieckie media
REKLAMA
REKLAMA

Wczoraj agenta Francka Ribéry'ego, Alain Migliaccio, oświadczył, że przejście jego klienta do FC Barcelona byłoby fenomenalnym posunięciem, natomiast dziś niemiecki Bild am Sonntag poinformował, że kataloński klub uzgodnił już z piłkarzem warunki transferu.

Niemieckie media twierdzą, że Franck Ribéry osiągnął porozumienie z Barceloną i w lecie przejdzie na Camp Nou, podpisując czteroletnią umowę. Agent piłkarza, Alain Migliaccio, powiedział, że Franck z pewnością przeszedłby do takiego klubu, jak kataloński, a Bild am Sonntag upiera się, że wszystko jest już uzgodnione.

Zainteresowanie Francuzem wykazuje także Real Madryt oraz Juventus FC, jednak plotki emanujące ze środowiska Ribéry'ego i Bayernu sugerują, że to Duma Katalonii ma największe szanse na sprowadzenie skrzydłowego.

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (72)

REKLAMA