REKLAMA
REKLAMA

Sonda - podsumowanie

Ile punktów zdobędzie Real w najbliższych 4 meczach ligowych?
REKLAMA
REKLAMA

Mecze z Sevillą, Barceloną, Valencią i Villarrealem to najtrudniejsza seria, jaka czeka nas w tym roku. Wyniki tych spotkań mogą przesądzić o tym, komu, z dużym prawdopodobieństwem, przypadnie tytuł mistrza Hiszpanii w sezonie 2008/09. Wiemy już, że obecna tabela meczów pomiędzy wymienionymi zespołami wygląda następująco:

DrużynaMeczePunktyBramki(+)Bramki(-)
FC Barcelona2670
Sevilla FC3446
Valencia CF2104
Real Madryt1034
Villarreal0000


W najbliższej kolejce FC Barcelona podejmuje Real Madryt, a Sevilla zagra z Villarrealem.

Wiemy już, że Real Madryt nie zdobędzie w tych czterech spotkaniach maksymalnej ilości punktów. Wczorajsza porażka z Sevillą, chociaż padła w okolicznościach dramatycznych i dość kontrowersyjnych, mocno komplikuje naszą sytuację w lidze, zwiększa stratę do lidera.

Jak rozkładały się wasze głosy w ostatniej sondzie?

Pełne wyniki:

Ile punktów zdobędzie Real w najbliższych 4 meczach ligowych?
<
PozycjaOdpowiedź%
1.Siedem pkt.25,1%
2.Dwanaście pkt.22,4%
3.Dziesięć pkt.20,1%
4.Pięć pkt.12,1%
5.Zero pkt.11,6%
6.Trzy pkt8,3%


Oddano 8237 głosów.

Jak widać, zwyciężyła opcja dość realna, przynajmniej jeszcze przed wczorajszym meczem, chociaż miejsca tuż za nią zajęły te z najwyższą liczbą punktów. Nauczeni wczorajszym doświadczeniem, teraz obstawialibyśmy pewnie wynik w okolicach pięciu punktów w najbliższych trzech meczach ligowych.

Tematem kolejnej sondy będzie ocena ostatniej wypowiedzi trenera Bernda Schustera, który po wczorajszym meczu stwierdził, że "na Camp Nou zwycięstwo jest teraz niemożliwe, ponieważ Barcelona jest w wyśmienitej formie i myślę, że ten sezon będzie należał do niej. Mój zespół może się tam pokazać z dobrej strony, ale nic więcej."

Jak oceniasz słowa trenera Realu Madryt? Czy to oznaka słabości, wypowiedź żałosna, taktyczna zagrywka, czy może słowa szczerości?

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (21)

REKLAMA