REKLAMA
REKLAMA

Stadion Atlético zamknięty

Problemy naszego rywala zza miedzy
REKLAMA
REKLAMA

Jak poinformował dziennik Marca, UEFA zdecydowało się ukarać Atlético Madryt zamknięciem Estadio Vicente Calderón na dwa najbliższe spotkania Ligi Mistrzów. Taka decyzja spowodowana jest incydentami podczas drugiej kolejki Champions League w Marsylii, gdzie doszło do regularnych bijatyk między kibicami Rojiblancos a miejscowymi oddziałami służb porządkowych.

Sankcja zakłada, że dwa najbliższe spotkania Ligi Mistrzów Atlético będzie musiało rozegrać nie bliżej niż trzysta kilometrów od stolicy Hiszpanii. Ponadto, trener madryckiej drużyny, Javier Aguirre, został ukarany zawieszeniem na dwa mecze, a sam klub zapłaci jeszcze 150 tysięcy euro kary. Najbliższy mecz Atleti zagra z Liverpoolem i wydaje się, że ostatecznie nie dojdzie do wielce oczekiwanego powrotu Fernando Torresa na stare śmiecie.

Czytaj kolejne newsy bez przeklikiwania

Jako Socio korzystasz z widoku Aktualności+, w którym kolejne artykuły wyświetlają się w całości, jeden pod drugim. Wystarczy przewijać.

  • Aktualności+
  • Bez reklam
  • Priorytetowy support
Zobacz Aktualności+ od 12,50 zł /mies.przy płatności rocznej

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (32)

REKLAMA