Czy Ivan Campo jest jednym z najbrzydszych piłkarzy występujących w Europie? Niektórzy powiedzą tak, ale inni stanowczo nie. Według kibiców odwiedzających serwis www.uglyfootballers.com środkowy obrońca Realu jest jednym z najbrzydszych futbolistów w Europie. Czy ktoś się z tym zgodzi, czy nie to jego osobista sprawa, ale trzeba przyznać, że większość ma często, ale należy zaznaczyć nie zawsze rację... Jedenastka najbrzydszych: Kahn - Ivan Campo, Abelardo, Leboeuf, Torricelli - Jeremies, Effenberg, Albertini, Ziege - Angulo, Zenden.
Brzydki Ivan Campo?
Czy Ivan Campo jest jednym z najbrzydszych piłkarzy występujących w...
REKLAMA
Czytaj kolejne newsy bez przeklikiwania
Jako Socio korzystasz z widoku Aktualności+, w którym kolejne artykuły wyświetlają się w całości, jeden pod drugim. Wystarczy przewijać.
- Aktualności+
- Bez reklam
- Priorytetowy support
Zobacz Aktualności+
od 12,50 zł /mies.przy płatności rocznej
Komentarze (2)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj sięSocio RealMadryt.pl
Zanim odpowiesz, sprawdź wcześniejsze komentarze
Jako Socio możesz przeglądać publiczną historię komentarzy użytkowników i lepiej wiedzieć, z kim oraz o czym dyskutujesz.