Ramón Calderón, prezydent Realu Madryt, po meczu z Arsenalem zszedł do szatni gości, by okazać wsparcie poważnie kontuzjowanemu Wesleyowi Sneijderowi. "Jesteśmy bardzo zdenerwowani kontuzją Sneijdera. Jest bardzo poważna, to najgorsza wiadomość, jaka mogła się nam przytrafić", powiedział prezydent.
- Ma, co najmniej, zerwane więzadła boczne. To bardzo źle, jesteśmy strasznie zdenerwowani. Współczujemy mu, ponieważ to wielki i bolesny problem - dodał Calderón.
Na koniec, prezydent Królewskich żałował, że kontuzja podstawowego zawodnika składu zmusi Bernda Schustera do zmiany w drużynie: "To dla nas bardzo ważny piłkarz, ale taki jest sport. Bardzo mu współczujemy. Miał wielkiego pecha".
Calderón: Kontuzja Sneijdera bardzo poważna
Głos zabrał prezydent Królewskich
REKLAMA
Komentarze (46)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się