Została utworzona fundacja imienia Luisa Figo, najlepszego skrzydłowego świata, grającego na co dzień w Realu Madryt. Fundacja ma na celu niesienie pomocy dzieciom z ubogich rodzin. Pieniądze na jej działalność będą wykładać Figo i rząd Portugalii. Nie sądzę, aby ta wiadomość przekonała jakiegokolwiek sfrustrowanego fana Barcelony, iż Portugalczyk odszedł do Realu, bowiem chciał po prostu grać w lepszym klubie, a pieniądze były tu sprawą drugorzędną, ale to już problem tych, którzy w swym zaślepieniu zwą go "peseciarzem".
Figo dla biednych
Została utworzona fundacja imienia Luisa Figo, najlepszego skrzydłowego świata, grającego...
REKLAMA
Czytaj kolejne newsy bez przeklikiwania
Jako Socio korzystasz z widoku Aktualności+, w którym kolejne artykuły wyświetlają się w całości, jeden pod drugim. Wystarczy przewijać.
- Aktualności+
- Bez reklam
- Priorytetowy support
Zobacz Aktualności+
od 12,50 zł /mies.przy płatności rocznej
Komentarze (1)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj sięSocio RealMadryt.pl
Zanim odpowiesz, sprawdź wcześniejsze komentarze
Jako Socio możesz przeglądać publiczną historię komentarzy użytkowników i lepiej wiedzieć, z kim oraz o czym dyskutujesz.