REKLAMA
REKLAMA

Trzecie koszulki na sezon 2026/27 zaprezentowane!

Trzeci trykot ma intensywnie różową bazę, geometryczny wzór inspirowany latynoamerykańskim rzemiosłem oraz dodatki w kolorze złamanej bieli.

REKLAMA
REKLAMA
Trzecie koszulki na sezon 2026/27 zaprezentowane!
Fot. realmadrid.com

Już są! Real Madryt oficjalnie zaprezentował dziś trzecie koszulki na sezon 2026/27. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami podstawą trykotu jest intensywny róż, a cały projekt ma nawiązywać do więzi łączących kibiców Królewskich na całym świecie. Klub podkreśla, że strój ma symbolizować wspólną pasję, która przekracza granice, języki i kultury.

Najbardziej charakterystycznym elementem koszulki jest tonalny geometryczny wzór inspirowany tradycyjnym latynoamerykańskim rzemiosłem. Różową bazę uzupełniają dodatki w kolorze złamanej bieli, które pojawiają się na kołnierzyku w kształcie litery V, zakończeniach rękawów, trzech paskach na ramionach, logo Adidasa oraz herbie Realu Madryt.

Article photo

REKLAMA
REKLAMA

Podobnie jak w przypadku domowego kompletu, nowy strój został przygotowany także z myślą o wymaganiach zawodowego futbolu. Meczowa koszulka wykorzystuje lekkie materiały oraz technologię 3D dopasowującą się do ciała. Zastosowano w niej również najnowszy system Climacool+ Adidasa, który ma skuteczniej odprowadzać wilgoć i pomagać zawodnikom w utrzymaniu odpowiedniej temperatury podczas gry. Przy prezentacji pierwszego kompletu klub także szczególnie podkreślał rozwiązania mające poprawiać przewiewność stroju.

Nowe koszulki są już dostępne w oficjalnych sklepach Realu Madryt, wybranych sklepach Adidasa oraz w internetowym sklepie niemieckiej marki.

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (34)

REKLAMA