REKLAMA
REKLAMA

Jorge Cestero: Marzeniem każdego wychowanka jest gra na Bernabéu

Jorge Cestero udzielił wywiadu klubowej telewizji po wygranym 4:1 meczu z Realem Sociedad na Santiago Bernabéu. Przedstawimy wypowiedzi wychowanka Realu Madryt, który dzisiaj po raz pierwszy wystąpił na Santiago Bernabéu.
REKLAMA
REKLAMA
Jorge Cestero: Marzeniem każdego wychowanka jest gra na Bernabéu
Fot. Getty Images

– Debiut na Santiago Bernabéu? Bardzo dziękuję, jestem teraz najszczęśliwszym chłopakiem na świecie. Zagrałem na najlepszym stadionie na świecie, każdy chce tu grać. Jestem bardzo szczęśliwy. 

– Moment wejścia na murawę? To była piękna chwila, byłem bardzo szczęśliwy. Bardzo chciałem wejść na to boisko po raz pierwszy. 

REKLAMA
REKLAMA

– O co prosi mnie trener? Przede wszystkim jestem mu wdzięczny za zaufanie. Powtarza mi, abym wychodził, robił to co zawsze i abym był pewny siebie. 

– Dobry występ całej drużyny? Tak, to był trudny mecz, ale cały zespół ma za sobą perfekcyjne zawody. Zasłużenie zgarniamy trzy punkty. 

– Ciężka praca w szkółce sprawia, że wychowankowie w końcu dostaną swoją szansę? Klub perfekcyjnie o nas dba. Każdego dnia. Marzeniem każdego wychowanka jest gra na Santiago Bernabéu. Jeśli ciężko pracujesz, w końcu otrzymasz nagrodę. 

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (11)

REKLAMA