MARCA

„ALLcaraz” – pokonuje Đokovicia i zostaje mistrzem Australii. Wyczyn wykonany! Najmłodszy w historii, który wygrał wszystkie turnieje wielkoszlemowe. Zdobywa pierwszy tytuł na australijskim twardym korcie i siódmy szlem, odrabiając straty przeciw serbskiej legendzie. W tym tempie Hiszpan może dojść do 24 tytułów wielkoszlemowych, mając… 31 lat.
„Od 0 do 100” – gol z karnego Mbappé w dziesiątej minucie doliczonego czasu daje wygraną słabemu Realowi. Bellingham kontuzjowany, miesiąc przerwy.
Lookman już jest piłkarzem Atlético. Hiszpania gromi na mistrzostwach Europy w futsalu i zagra z Chorwacją w półfinale. Pod znakiem zapytania mundial dla Mikela Merino.
AS

„Jak ze snu” – Carlos Alcaraz zdobywa Australię i zostaje najmłodszym tenisistą, który wygrał wszystkie cztery turnieje wielkoszlemowe. Alcaraz wygrywa w czterech setach z Đokoviciem, który nigdy wcześniej nie przegrał finału w Melbourne, a na trybunach jest Nadal. „Teraz przypominam sobie ludzi, którzy mówili mi, że nie przejdę ćwierćfinału, że mi się nie uda”.
Zwycięstwo na styk – szary Real Madryt może ograć Rayo tylko dzięki karnemu w doliczonym czasie. Athletic ratuje punkt w końcówce przeciw Realowi Sociedad, a czerwona kartka dla Braisa Méndeza. Atlético ogłasza Lookmana – Nigeryjczyk przechodzi dziś badania, a klub walczy o Marcosa Leonardo i szuka środkowego pomocnika. Hiszpańska piłka nożna i koszykówka się jednoczą. Luty 2026: miesiąc walki z rakiem dziecięcym.
Mundo Deportivo

„Legenda” – Alcaraz mistrzem Australii kosztem Đokovicia i zostaje najmłodszym zdobywcą czterech turniejów wielkoszlemowych. Siódmy szlem w wieku zaledwie 22 lat dla lidera rankingu, który pokonał serbską legendę, odrabiając straty po przegranym pierwszym secie.
Rzut karny w 100. minucie ratuje Los Blancos. Lamine, w górę, zbliża się do swojej najlepszej wersji. Wielka gala 120-lecia – Mundo Deportivo świętuje dziś swoje 120. urodziny w niezapomnianą noc.
Sport

„Historyczny!” – Alcaraz zdobywa pierwszy tytuł w Melbourne i swój siódmy turniej wielkoszlemowy, zostając najmłodszym zawodnikiem, który wygrał wszystkie cztery szlemy.
Komentarze (2)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się