REKLAMA
REKLAMA

GŁOS KIBICA: Wracamy do gwizdania?

Kontynuujemy cykl, w którym na starcie każdego dnia postaramy się przedstawić kibicom Królewskich kwestię do rozstrzygnięcia oraz dyskusji. Zapraszamy do udziału.
REKLAMA
REKLAMA
GŁOS KIBICA: Wracamy do gwizdania?
Fani na Santiago Bernabéu. (fot. Getty Images)

Po kolejnej porażce Realu Madryt w sieci trwają debaty, czy przy powrocie do gry na Bernabéu (w niedzielę o 14:00 z Rayo) należy także wrócić do wygwizdywania drużyny. Dzisiaj stawiamy pytanie o to, czy też byś gwizdał i jeśli tak, to w jakiej formie:

REKLAMA
REKLAMA

Wczoraj zapytaliśmy o plotki wskazujące na Unaia Emery'ego jako pierwszego kandydata na kolejnego trenera Realu Madryt. Czytelnicy zdecydowanie odrzucają tę opcję.

Unai Emery powinien zostać kolejnym trenerem Realu Madryt?
nie 81,84% (2677 głosów)
tak 18,16% (594 głosów)
głosów: 3271

Postaramy się publikować różnego rodzaju pytania i zestawienia na starcie każdego dnia. Głosować można do północy każdego dnia, a podsumowanie ostatniej ankiety będziemy publikować w artykule z kolejną. Zapraszamy do głosowania, komentowania, a także podrzucania propozycji pytań na dalsze dni. Na pewno weźmiemy pod uwagę różne propozycje. Dobrego dnia!

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (69)

REKLAMA