Zawodnicy Realu Madryt pojawili się dzisiaj w Valdebebas, gdzie rozpoczęli boiskowe przygotowania do najbliższego spotkania z Villarrealem w La Lidze. Mecz odbędzie się w najbliższą sobotę o godzinie 21:00, a w Polsce będzie można obejrzeć go na kanale CANAL+ Sport w serwisie CANAL+ Online.
Do pracy z drużyną wrócił Brahim Díaz, który przez ostatnie tygodnie brał udział w Pucharze Narodów Afryki. Klub poinformował, że Raúl Asencio i Rodrygo Goes trenowali z zespołem jedynie przez część zajęć. Rehabilitację kontynuowali natomiast Éder Militão, Trent Alexander-Arnold i Ferland Mendy, choć w przypadku Francuza klub do tej pory nie wydał żadnego komunikatu medycznego. Antonio Rüdiger pozostał w klubowych budynkach.
Piłkarze rozpoczęli od sesji siłowej na siłowni. Potem, już na murawie, podzielili się na grupy, pracowali nad utrzymaniem się przy piłce, wykonali serie biegowe i ćwiczyli strzały na bramkę. Trening zakończył się grą na małej przestrzeni.
Lista nieobecnych lub niedostępnych piłkarzy:
- Éder Militão kontynuował rehabilitację. Brazylijczyk 7 grudnia naderwał mięsień dwugłowy w lewym udzie z uszkodzeniem ścięgna.
- Trent Alexander-Arnold kontynuował rehabilitację. Anglik 3 grudnia doznał kontuzji mięśnia prostego uda w lewej nodze.
- Antonio Rüdiger pozostał w klubowych budynkach. Niemiec ma problem z lewym kolanem. Klub nie wydał w jego sprawie żadnego komunikatu.
- Ferland Mendy kontynuował rehabilitację. Francuz ma problem z mięśniem brzuchatym łydki. Klub nie wydał w jego sprawie żadnego komunikatu.
- Rodrygo Goes trenował z zespołem przez część zajęć. Brazylijczyk ma problem z mięśniami dwugłowymi uda. Klub nie wydał w jego sprawie żadnego komunikatu.
- Raúl Asencio trenował z zespołem przez część zajęć. Hiszpan ma problem z piszczelem. Klub nie wydał w jego sprawie żadnego komunikatu.
Zdjęcia z dzisiejszego treningu można obejrzeć na oficjalnej stronie internetowej klubu. Kolejne zajęcia rozpoczną się jutro o godzinie 11:00, a po nich udział w konferencji prasowej weźmie Álvaro Arbeloa.
Komentarze (6)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się