Dzisiejsze okładki
Wygrana Barcelony i derby Madrytu w Superpucharze Hiszpanii to najważniejsze kwestie poruszane na dzisiejszych okładkach największych dzienników sportowych w Hiszpanii.
Fot.
MARCA

„I bez większego wysiłku” – pokaz siły Barçy przeciw Athleticowi, który praktycznie nie istniał. Raphinha poprowadził zespół w pierwszej połowie. Unai Simón „połknął” bramkę na 3:0, a Joan Garcia był na boisku tylko widzem. Czwarty z rzędu finał Barçy w Superpucharze Hiszpanii.
„Jak finał” – derby Madrytu wyłonią drugiego finalistę, a uwaga skupia się na taktycznym pojedynku Simeone z Xabim. Yates niespodziewanie odpuszcza. Pojedynek liderów w 1/8 finału Pucharu Króla: Racing – Barça, Albacete – Real Madryt, Deportivo – Atlético, Cultural – Athletic. Schareina umacnia się na prowadzeniu w etapie „maratońskim”.
AS

„Derby na granicy” – mecz kluczowy dla przyszłości Xabiego Alonso przeciw Atlético, które jest przybite w La Lidze. Cardoso, Gallagher albo Llorente za kontuzjowanego Barriosa. Gonzalo znów w podstawie. Bellingham: „Stoimy murem za trenerem”.
Barça tańczy z Athletikiem. Zespół Flicka przejechał się po rywalu w pierwszej połowie, a w drugiej już tylko „oszczędzał paliwo”. Kolejny brutalny występ Raphinhi: dwa gole i asysta. Valverde: „To była męczarnia”. „Trzech grubasów w jednym losowaniu”: Albacete – Real Madryt, Deportivo – Atlético i Racing – Barcelona, pary 1/8 finału. Sevilla „jest warta 500 milionów” – taka kwota pada w kontekście sprzedaży (z uwzględnieniem długu). Lider Schareina – wygrywa drugi etap i prowadzi w generalce motocykli.
Mundo Deportivo

„Popis” – rozpędzona Barça znokautowała Athletic i pokazała imponującą formę przed niedzielnym finałem. Gole: Raphinha (dwa), Ferran, Fermín i Roony – mecz rozstrzygnięty „nokautem” jeszcze przed przerwą.
Racing – Barça w 1/8 finału Pucharu Króla. W ćwierćfinale kobiecego pucharu czeka Klasyk. Maraton w Barcelonie (Zurich Marató) pobije rekord: 32 000 zapisanych. Derby w Arabii: Atlético i Real Madryt walczą o finał, a Xabi Alonso – bez Mbappé – gra o swoją wiarygodność. Schareina znów wygrywa i obejmuje prowadzenie.
Sport

„Manita i do finału” – Barça rozjechała Athletic 5:0 – Raphinha dołożył dublet, a gole strzelili też Ferran, Fermín i Roony. Joan Garcia znów zachował czyste konto, a Lamine nie zaczął meczu w pierwszym składzie. W niedzielę Blaugrana zagra o Superpuchar Hiszpanii.
Derby z posmakiem rewanżu w Arabii. Racing, lider Segunda, rywalem Barçy. Sainz czwarty w klasyfikacji generalnej, Schareina nowym liderem wśród motocyklistek.
Wyłącz AdBlocka, żeby zobaczyć pełną treść artykułu.
Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!
Komentarze