Chelsea chce kupić reprezentanta reprezentacji Holandii do lat 21, Roystona Drenthe. Wicemistrzowie Anglii złożyli ofertę Feyenoordowi Rotterdam. Opiewa ona na 7 mln euro. Klub Romana Abramowicza miałby kupić Drenthe i wypożyczyć go... Feyenoordowi na sezon 2007-08. Za rok Royston miałby wrócić na Stamford Bridge.
Dyrektor techniczny drużyny z Rotterdamu, Peter Bosz, potwierdza, iż wiele klubów jest zainteresowanych 20-letnim lewym obrońcą. Agent Roystona Drenthe, Andre Wasiman, przebywał w Londynie w ubiegłym tygodniu.
O młodego Holendra starają się również włodarze Realu Madryt, którzy widzą w nim potencjalnego następcę Roberto Carlosa.
Do walki o Drenthe włącza się również FC Barcelona. Jak donosi sport.es, Royston nie będzie miał problemów z wyborem oferty, gdyż - rzecz jasna - woli Barcelonę od Realu Madryt.
Drenthe w Chelsea?
Klub ze Stamford Bridge oferuje 7 mln euro...
REKLAMA
Komentarze (79)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się