REKLAMA
REKLAMA

L’Équipe: Mbappé ma problem z kolanem, w środę ostateczna decyzja

Francuz ma odczuwać spory ból i chociaż jutro przejdzie ostatni test sprawnościowy, to jego występ stoi pod ogromnym znakiem zapytania.
REKLAMA
REKLAMA
L’Équipe: Mbappé ma problem z kolanem, w środę ostateczna decyzja
Kylian Mbappé w meczu z Celtą Vigo. (fot. Getty Images)

Kylian Mbappé nie wyszedł na dzisiejszy trening, ostatni przed starciem z Manchesterem City. Początkowo wydawało się, że chodzi o złamany serdeczny palec, do czego doszło w meczu z Celtą Vigo. Następnie madryckie media zaczęły podawać, że chodzi o problemy mięśniowe, niektórzy wskazywali na udo.

L’Équipe podaje, że chodzi o uraz kolana, a 26-latek wciąż odczuwa silny ból. Odwijając mecz, wydaje się, że do stłuczenia mogło dojść w doliczonym czasie gry do pierwszej połowy, gdy Francuz wszedł w pojedynek z rywalem w polu karnym. Ten wybił piłkę na rożny, a atakujący upadł na lewe kolano i do końca doliczonego czasu gry miał wyraźne problemy. Ostatecznie dograł mecz do końca, ale dzisiaj nie był w stanie normalnie trenować.

REKLAMA
REKLAMA

Francuzi podają, że dzisiaj Mbappé nie był zdolny do gry, ale jutro przejdzie kolejne testy sprawnościowe i wtedy zostanie podjęta decyzja dotycząca występu przeciwko City. Z tego powodu najpewniej kadra Królewskich na wieczorne spotkanie zostanie opublikowana dopiero jutro.

Poza tym z grupą nie trenowali dzisiaj i w efekcie niedostępni na ten mecz są Éder Militão, Trent Alexander-Arnold, Ferland Mendy, Dani Carvajal, Dean Huijsen, David Alaba i Eduardo Camavinga.

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (107)

REKLAMA