Dzisiejsze okładki
Sytuacja w Realu Madryt i mecz Barcelony to najważniejsze kwestie poruszane na dzisiejszych okładkach największych dzienników sportowych w Hiszpanii.
Fot.
MARCA

„Nie do pobicia, nieporównywalni” – gala hiszpańskiego sportu, która przejdzie do historii. Laureaci: DNA Sportu: Rudy Fernández, Teresa Perales, Carolina Marín, Marc Márquez, Iker Casillas, Rafa Nadal; MARCA Leyenda: Carlos Soria; Zamora: Jan Oblak; Pichichi: Kylian Mbappé; Pichichi 2ª: Luis Suárez; Zamora 2ª: Matías Dituro; Zarra: Ayoze Pérez; Miguel Muñoz: Hansi Flick; Di Stéfano: Lamine Yamal; Ulubieniec kibiców: Santi Cazorla. DNA Sportu – wyróżnienia dodatkowe: Vicente del Bosque i Fernando Llorente, Óscar de Marcos, María Pérez i Carmen Arce.
AS

„Sygnał ostrzegawczy” – w Realu Madryt niepokoi pewne rozłączenie między Xabim Alonso a szatnią. Spadło też ogólne napięcie po Klasyku – dramatycznie zmalała liczba odbiorów na połowie rywala, a liczba strzałów rywali na bramkę Los Blancos poszybowała w górę. Superliga i Real Madryt uruchamiają pozew o 4,5 miliarda euro przeciwko UEFA.
Test stresowy dla Barçy. Zespół Flicka, bez Pedriego, mierzy się z triumfatorem Klubowego Mundialu. Araújo celuje w pierwszy skład, a Eric García ma dalej grać jako „szóstka”. Trener o urazie Raphinhi: „Popełniliśmy błędy”. Villarreal szuka pierwszego zwycięstwa na gorącym terenie. Athletic musi wygrać w Pradze, by nie odpaść z wyścigu. „Jestem dumny”. Ferrer broni swojej drużyny: „Teraz wiedzą, że są dobrzy”. Uraz mięśniowy Llorente wyklucza go z meczu z Interem.
Mundo Deportivo

„Europejskie wyzwanie” – Barça wraca dziś na Stamford Bridge na starcie najwyższej próby z bezpośrednim rywalem. Smaczków nie brakuje: tyle samo punktów, obie ekipy w formie, a do tego pojedynek Cucurella – Lamine. Hansi Flick: „Naszym celem jest znaleźć się w czołowej ósemce”.
Villarreal bez marginesu błędu na Iduna Park. Praga – idealne miejsce na odkupienie. Wymęczone zwycięstwo Espanyolu, by utrzymać się w elicie. Metody Xabiego Alonso poważnie kwestionowane.
Sport

„Wielkie wyzwanie Stamford Bridge” – Barça musi zapunktować z Chelsea, aby wzmocnić swoje szanse na wejście do czołowej ósemki Ligi Mistrzyń. Flick nadal bez Pedriego, liczy jednak na poprawę zespołu i „cios” w Londynie.
Xabi Alonso – mocno pod ostrzałem. Trener ma część szatni przeciwko sobie i coraz głośniej jest kwestionowany. Espanyol wraca na zwycięską ścieżkę. Villarreal i Athletic grają o europejskie być albo nie być na wyjeździe. Messi prowadzi Inter Miami do finału popisowym występem. Jaume Guardiola ostro odpowiada Florentino Pérezowi.
Wyłącz AdBlocka, żeby zobaczyć pełną treść artykułu.
Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!
Komentarze