AS: Baena będzie gotowy na derby, a Giménez nie
Atlético rozpoczęło przygotowania do derbów.

Álex Baena. (fot. Getty Images)
Los Rojiblancos mają o jeden dzień mniej na przygotowanie derbów niż Real Madryt, choć w klubie z Metropolitano wolą skupiać się na kwestiach sportowych, a nie na polemikach. Zespół Cholo pracował dzisiaj w ośrodku treningowym – piłkarze, którzy grali z Rayo Vallecano, pracowali na siłowni, a na murawę wyszli ci, którzy nie zagrali wczoraj lub pojawili się tylko na kilka minut.
Dobre wieści dla Cholo są takie, że zarówno Giménez, jak i Baena trenowali z drużyną. Wzięli udział w gierce, którą przygotował Simeone. Wyróżniał się Ruggeri – posyłał dobre dośrodkowania, które zamykał Sørloth. Norweg będzie mógł zagrać z Realem Madryt po pauzie za kartki. Kilka jego uderzeń po wrzutkach z lewej strony Włocha było naprawdę precyzyjnych, opisuje dziennik AS.
Baena celuje w występ przeciwko Realowi Madryt, choć raczej nie wyjdzie w podstawowym składzie. Ma na koncie tylko jeden mecz ligowy, potem doznał kontuzji i brakuje mu rytmu, by zacząć od pierwszej minuty. Z Rayo dostałby minuty, gdyby Atlético wygrało ten mecz spokojniej. Przy takim tempie i intensywności nie był to jednak moment dla Baeny. Na derby powinien być do dyspozycji. Giménez – nie. W jego przypadku wszystko będzie przebiegało wolniej i ostrożniej, zauważa AS.
Przeciwko Królewskim nie zagrają też kontuzjowani Thiago Almada i Johnny Cardoso, którzy nie wrócili jeszcze do treningów z zespołem.
Wyłącz AdBlocka, żeby zobaczyć pełną treść artykułu.
Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!
Komentarze