Mariano trenuje z Deportivo Alavés
Baskijski klub ogłosił to w oficjalnym komunikacie.

Mariano Díaz. (fot. X)
Deportivo Alavés na swojej oficjalnej stronie internetowej przekazało, że dziś treningi z pierwszym zespołem rozpoczął Mariano Díaz. Klub podaje, że wychowanek Realu Madryt ma wziąć udział we wstępnej fazie przygotowań przedsezonowych.
Baskowie w komunikacie nie podali, czy napastnik podpisze kontrakt z klubem. MARCA dowiedziała się, że sam zawodnik poprosił o możliwość trenowania z Alavés. Mariano chce wrócić do formy, ponieważ dostał propozycje z dwóch drużyn. 31-latek ma dobre relacje z dyrektorami sportowymi klubu, którzy nie stawiają mu żadnych przeszkód w osiągnięciu dobrej formy fizycznej i znalezieniu sobie nowego zespołu. Podobno nie ma szans, żeby został w klubie z Vitorii, chyba że wydarzy się coś niespodziewanego.
Mariano jest wolnym graczem po opuszczeniu Sevilli w lipcu 2024 roku. W barwach klubu z Andaluzji spisywał się słabo i zaliczył tylko dziesięć występów. Atakujący w latach 2016-2017 i 2018-2023 był członkiem pierwszej drużyny Realu Madryt. Jego ostateczny bilans zatrzymał się na 84 występach i 12 bramkach.
Wyłącz AdBlocka, żeby zobaczyć pełną treść artykułu.
Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!
Komentarze