REKLAMA
REKLAMA

Flick: Decyzja ws. Szczęsnego dotyczy tylko tego meczu

Hansi Flick udzielił wywiadu telewizji Movistar+ po przyjeździe na stadion na finał Superpucharu Hiszpanii z Realem Madryt. Przedstawiamy wypowiedzi trenera Barcelony z tej rozmowy na King Abdullah Sports City.
REKLAMA
REKLAMA
Flick: Decyzja ws. Szczęsnego dotyczy tylko tego meczu
Hansi Flick. (fot. Getty Images)

– Myślałem o wystawieniu Olmo? Oczywiście, zawsze myślisz o takim zawodniku jak Olmo, bo to doskonały piłkarz. Zdecydowaliśmy jednak, że wystawimy taką samą jedenastkę jak z Athletikiem.  

– Jaki jest powód wystawienia dzisiaj Szczęsnego? Tak zdecydowaliśmy. Teraz mamy Superpuchar i kończymy Superpuchar z Tekiem.

REKLAMA
REKLAMA

– To nie oznacza, że Szczęsny zostanie w bramce? Nie, to dotyczy tylko tego meczu.

– Real może zaskoczyć pomysłem na grę? Mówiłem już, że to fantastyczna drużyna z fantastycznymi piłkarzami. To światowej klasy zawodnicy i musimy dać z siebie wszystko co najlepsze. Pokazaliśmy w Madrycie, jak możemy grać i obyśmy mogli to zrobić także dzisiaj.

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (7)

REKLAMA