Menu

O IV Oficjalnym Zlocie Kibiców Realu raz jeszcze

Garstka ważkich informacji o weekendowym spotkaniu

Już tylko godziny pozostały do jednego z pierwszych pojedynków o "być albo nie być" Realu w tym sezonie. Jednakże tymczasem zachęcam Was do zapoznania się z tym newsem, a zwłaszcza tych z Was, którzy są bezpośrednio zainteresowani udziałem w sobotnio-niedzielnym zlocie kibiców. Ogólne informacje zostały podane w ubiegły czwartek w tym newsie. Teraz czas na kilka szczegółowych informacji.

Jak już wcześniej podano, na sobotnie popołudnie planowany był mecz pomiędzy kibicami Realu a sympatykami Barcelony. Dzięki świetnym relacjom pomiędzy przedstawicielami obu grup, pojedynek dojdzie do skutku. Miejscem rozegrania tych swoistych "mini Gran Derby" będzie boisko mieszczące się na terenie klubu KS Tramwaj przy ulicy Praskiej, nieopodal Mostu Zwierzynieckiego. Najłatwiej jest się tam dostać wsiadając w autobus nr 112 lub 162 na Rondzie Grunwaldzkim i wysiadając na przystanku Osiedle Robotnicze. Jako że to boisko posiada sztuczną nawierzchnię, jedynie zawodnicy w butach halowych tudzież do biegania po śniegu (z malutkimi koreczkami) będą wpuszczani na plac gry. Ponadto, jak przystało na każdego kibica Królewskich, obowiązuje biała koszulka (niekoniecznie Realu ;)) lub co najwyżej jasna, żeby bez problemów odróżniać się od przeciwników. Boisko zostało wynajęte na dwie godziny poczynając od 16, dlatego też uprasza się o przybycie na umówione miejsce około pół godziny przed wyznaczoną porą. Ci z Was, którzy nie będą w stanie sami dotrzeć na miejsce meczu, oferujemy pomoc - należy jedynie poinformować o tym w stosownym temacie na forum.

Po owym sparingu będzie kilka godzin wolnego czasu do wykorzystania; może to być zwiedzanie kulturalnej stolicy Polski, spacery nad Wisłą, czy też integracja zlotowiczów w atmosferze przedmeczowego napięcia.

Przejdźmy teraz do sedna, a więc do meczu naszych ulubieńców. Tym razem emocje związane z Derby Europa będziemy przeżywać w English Football Clubie przy ulicy Mikołajskiej. Wynajęta została znaczna ilość miejsc w największej salce tego pubu, w której mieści się sporej wielkości projektor. Rezerwacja została zamówiona na godzinę 20, dlatego też należy przyjść mniej więcej około tej godziny, ponieważ o 21 najprawdopodobniej zabraknie już miejsc. Przypominam, że osoby niepełnoletnie będą miały problem z dostaniem się do klubu, przez co organizatorzy nie życzą sobie składania jakichkolwiek zażaleń ;).

Przybyszom spoza Krakowa, którzy nie decydują się na powrót nocnym środkiem lokomocji jesteśmy jeszcze w stanie zarezerwować nocleg. Rzecz w tym, że chętni powinni jak najszybciej zgłosić się na mojego maila, albowiem im bliżej soboty, tym trudniej będzie załatwić wolną pryczę do spania ;).

Na liście zlotowiczów widnieje ponad 40 osób, ale można się jeszcze dopisywać w tym oto temacie. W wyżej wymienionym miejscu należy również podawać ewentualną godzinę przyjazdu osób już zapisanych, jak i również pytać w sprawie jakichkolwiek niejasności. Tam również będziemy podawać wszelkie aktualizacje i zmiany dotyczące zlotu.

Do zobaczenia 10 marca w Krakowie :). Hala Madrid!

Wyłącz AdBlocka, żeby zobaczyć pełną treść artykułu.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!

Komentarze

Wyłącz AdBlocka, żeby brać udział w dyskusji.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zgadzam się.