– Polityczne słowa Mbappé? Myślę, że każda osoba z zachowaniem szacunku może mówić, co myśli. On powiedział, co myśli, tyle. Trzeba okazać temu szacunek, przy czym niektórzy z tych ekstremistów otrzymali miliony głosów we Francji. Trzeba okazać szacunek jego zdaniu, ale też pamiętać, jaka jest sytuacja polityczne we Francji i że wiele opcji politycznych ma szansę otrzymać miliony głosów.
– Możliwe, że pierwszy mecz La Ligi rozegramy w czwartek 15 sierpnia. Przeanalizujemy to. W następnym tygodniu opublikujemy terminarz 1. kolejki. To będzie środek lata i musimy spojrzeć na temperatury w różnych miejscach w Hiszpanii. Postaramy się dostosować godziny tak, by nie było problemu z gorącem.
– Poziom La Ligi? La Liga pozostaje na szczycie. To bardzo konkurencyjne rozgrywki, w których wielkie kluby wiele kosztuje wywalczenie mistrzostwa. Niektóre muszą dokonywać epickich wyczynów, by wygrywać. Mamy też stale finalistów w europejskich pucharach. La Liga jest na szczycie, to dla nas słowo klucz.
– Przyjście Mbappé to coś świetnego, ale poziom La Ligi już był bardzo dobry i cały czas rośnie. Teraz mam też nadzieję, że utrzymamy dobrych zawodników, których mamy.
– EURO? Hiszpania zagra w finale. Myślę, że zajdziemy do finału i gdy poznamy rywala, to wtedy obstawię, kto wygra. Z Chorwacją widzieliśmy zrównoważoną i skoordynowaną ekipę, a to dodaje ci siły. Nie ma gwarancji zwycięstwa, ale mamy szansę.
– Nos Mbappé? W nocy trochę się zmartwiłem, ale cóż, jako że będzie z nami przez wiele lat, to tylko trochę. Będziemy się nim cieszyć przez długi czas.
– Przepełniony kalendarz na ten sezon? Chciałbym, by rozgrywek było mniej. Już wiemy, że w grudniu musimy przełożyć mecz Realu Madryt, który będzie grać o Puchar Interkontynentalny.
Komentarze (32)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się