Advertisement
Menu
/ Real Madrid TV

Real Madrid TV piętnuje błędy sędziów na Klasyk

Klubowa telewizja Realu Madryt wypuściła filmik, w którym na swój sposób przedstawia arbitrów niedzielnego Klasyku z Barceloną.

Foto: Real Madrid TV piętnuje błędy sędziów na Klasyk
Soto Grado rozmawia z Rodrygo Goesem. (fot. Getty Images)

Arbitrem głównym Klasyku będzie César Soto Grado, a sędzią VAR będzie José Sánchez Martínez. Z pełną obsadą na tę kolejkę można zapoznać się w tym artykule.

Błędy Soto Grado z filmiku Real Madrid TV:

  • wyjazdowy mecz z Betisem [boisko]: brak karnego na Rodrygo
  • wyjazdowy mecz z Barceloną, 2022/23 [VAR]: brak czerwonej kartki dla Gaviego za dwie agresje na Ceballosie i Carvajalu; oraz anulowanie gola Asensio przez spalonego; oraz brak anulowania zwycięskiego gola Barcelony za faul Lewandowskiego na Carvajalu
  • wyjazdowy mecz z Betisem, 2022/23 [boisko]: brak jakiejkolwiek kartki dla gracza Betisu za agresję na Camavindze; oraz brak karnego za faul na Benzemie; oraz brak czerwonej kartki za faul na Viníciusie
  • domowy mecz z Cádizem, 2021/22 [boisko]: brak czerwonej kartki za agresję na Rodrygo bez piłki
  • domowy mecz z Osasuną, 2021/22 [boisko]: brak karnego za faul na Viníciusie; po meczu rzucił hasło do piłkarzy „Mieliście 90 minut, więc nie przychodźcie protestować, że doliczam tylko minutę”
  • wyjazdowy mecz z Osasuną, 2020/21 [boisko]: brak karnego za faul na Casemiro.

Błędy José Sáncheza Martíneza z filmiku Real Madrid TV:

  • lutowe domowe derby z Atlético w La Lidze [boisko]: brak karnych na Lucasie za faul Saúla, Bellinghamie za faul Savicia i Bellinghamie za faul Llorente
  • wyjazd Mallorca, 2021/22 [boisko]: brak jakiejkolwiek kary dla Maffeo za atak korkami w kolano Viníciusa i pokazanie żółtej kartki Brazylijczykowi za protesty; tylko żółta kartka za atak Raíllo korkami w kostkę Rodrygo, który musiał opuścić boisko
  • wyjazd Villarreal, 2021/22 [boisko]: brak jakichkolwiek kar dla Albiola i Parejo za celowe uderzenia w Viníciusa; dodanie w rozmowie z Albiolem słów „Mocno zaryzykowałeś, tylko cię ostrzegam”.

Powiązania obu tych arbitrów z Negreirą i jego synem, którym płaciła Barcelona, można znaleźć w tym artykule.

Ten filmik można znaleźć w tym programie od znacznika czasowego 55:13. Real Madrid TV nie zamieszcza tych filmów na portalach społecznościowych. Jak opisał jeden z jego dziennikarzy: „Nie możemy tego robić z powodu tematu praw telewizyjnych. Nie możemy zamieszczać materiałów meczowych na portalach społecznościowych. My nie. Ale nie możemy zabronić, by robił to ktoś inny... 🤔😉”. Gdy nie robią tego kibice z Hiszpanii i filmiki nie utrzymują się wystarczająco długo, to jedyną szansą na pokazanie ich w Polsce jest właśnie link bezpośrednio do danego programu Real Madrid TV.

Co ciekawe, trzeba wskazać, że sama Real Madrid TV przestała komentować w swoich filmikach, że sędziowie zaszkodzili Realowi Madryt czy zabrali mu punkty, a po prostu wskazuje różne akcje i swoje interpretacje zdarzeń. Następnie to zaproszeni goście komentują różne sytuacje i wygłaszają różne opinie na temat arbitrów, ale nie robi tego Real Madrid TV jako sama telewizja Realu Madryt.

Wyłącz AdBlocka, żeby zobaczyć pełną treść artykułu.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!

Komentarze

Wyłącz AdBlocka, żeby brać udział w dyskusji.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!