Ponieważ David Beckham został odsunięty od składu, rozpoczął starania o wcześniejszą możliwość opuszczenia Madrytu. Na dzień dzisiejszy Los Angeles Galaxy musiałoby po prostu zapłacić kwotę wymienioną w klauzuli odstępnego. Nad sprawą pracują jego prawnicy oraz przedstawiciele amerykańskiego klubu.
Realowi byłoby na rękę wypożyczenie zawodnika na te ostatnie pół roku. Jednakże nikt nie jest zainteresowany taką opcją. Gra w pierwszym zespole nie wchodzi w grę.
Decyzję Capello popiera również Ramón Calderón. Ma za złe Anglikowi, że mając ważny kontrakt z Realem, bez wiedzy Królewskich negocjował z innym klubem. Nie podoba mi się zagranie Beckhama - powiedział. Również wideokonferencja na której Beckham ogłosił swą decyzję odbyła się bez uprzedniego informowania klubu.
Beckham chce odejść teraz
Prawnicy Beckhama negocjują zwolnienie go z klubu
REKLAMA
Czytaj kolejne newsy bez przeklikiwania
Jako Socio korzystasz z widoku Aktualności+, w którym kolejne artykuły wyświetlają się w całości, jeden pod drugim. Wystarczy przewijać.
- Aktualności+
- Bez reklam
- Priorytetowy support
Zobacz Aktualności+
od 12,50 zł /mies.przy płatności rocznej
Komentarze (58)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj sięSocio RealMadryt.pl
Zanim odpowiesz, sprawdź wcześniejsze komentarze
Jako Socio możesz przeglądać publiczną historię komentarzy użytkowników i lepiej wiedzieć, z kim oraz o czym dyskutujesz.