REKLAMA
REKLAMA

Ostatni trening przed Osasuną

Królewscy pojawili się dzisiaj w Valdebebas i zakończyli boiskowe przygotowania do sobotniego spotkania z Osasuną. Razem z drużyną nie trenowało wstępnie tylko dwóch zawodników.
REKLAMA
REKLAMA
Ostatni trening przed Osasuną
Éder Militão walczy na dzisiejszym treningu w minimeczu z Nacho i Jude'em Bellinghamem. (fot. realmadrid.com)

Zawodnicy Realu Madryt pojawili się dzisiaj w Valdebebas, gdzie zakończyli przygotowania do kolejnego spotkania w tym sezonie. W sobotę o godzinie 16:15 Królewscy zmierzą się w La Lidze z Osasuną, a w Polsce ten mecz będzie można obejrzeć na kanale CANAL+ Sport 2 w serwisie CANAL+ Online.

Rehabilitacje kontynuowali kontuzjowani Éder Militão, David Alaba i Thibaut Courtois, choć Brazylijczyk kolejny raz ćwiczył z zespołem, a Belg z pozostałymi golkiperami. Królewscy poinformowali, że Dani Ceballos w klubowych budynkach. Hiszpan zmaga się z przeciążeniem mięśniowym.

REKLAMA
REKLAMA

Lista nieobecnych lub niedostępnych piłkarzy:

  • Thibaut Courtois 10 sierpnia zerwał więzadło krzyżowe przednie w lewym kolanie. Belg kontynuował rehabilitację.
  • Éder Militão 12 sierpnia zerwał więzadło krzyżowe przednie w lewym kolanie. Brazylijczyk kontynuował rehabilitację.
  • David Alaba 17 grudnia zerwał więzadło krzyżowe przednie w lewym kolanie. Austriak kontynuował rehabilitację.
  • Dani Ceballos nabawił się przeciążenia mięśniowego w łydce. Hiszpan pozostał w klubowych budynkach.

Po rozgrzewce zawodnicy wykonywali ćwiczenia fizyczne, a następnie pracowali nad kontrolą piłki, podaniami i pressingiem. W drugiej części rozegrali minimecz na boisku o zmniejszonych wymiarach i oddawali strzały na bramkę.

Zdjęcia z dzisiejszego treningu można obejrzeć na oficjalnej stronie internetowej klubu.

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

REKLAMA