Advertisement
Menu
Wyniki na żywo
/ realmadrid.com

Florentino Pérez: Powoli wychodzimy z jednego z najtrudniejszych momentów w historii

Florentino Pérez przewodniczył dzisiaj uroczystości nadania insygniów z ze złota i brylantów, ze złota i ze srebra dla socios z odpowiednio 60-, 50- i 25-letnim stażem. Przedstawiamy najważniejsze wypowiedzi prezesa Realu Madryt z jego przemówienia.

Foto: Florentino Pérez: Powoli wychodzimy z jednego z najtrudniejszych momentów w historii
Prezes Florentino Pérez w trakcie przemówienia. (fot. Getty Images)

– [...] Powoli wychodzimy z jednego z najtrudniejszych momentów w naszej historii. Pandemia i wojna w Ukrainie pozostawiły po sobie straszną scenerię i wszyscy wiemy, jaki musimy wykonywać wysiłek, by jak najszybciej odbudować się po konsekwencjach, jakie przyniosły te przeciwności.

– Żyjemy w momencie, który będzie decydujący w podejściu do przyszłości z siłami i nadziejami. Pracujemy, by nasza instytucja była przygotowana na nowe czasy, które nadchodzą. Kluczową rolę odegra w tym nasz stadion Santiago Bernabéu.

– Stoimy przed ostatnią prostą jednego z największych marzeń madridismo i jednego z największych wyzwań naszego klubu w ostatnich czasach. Transformacja Bernabéu bardzo niedługo zostanie jednym z hitów, który naznaczy historię i los naszego klubu. Będzie też odnośnikiem, który w spektakularny sposób wpłynie na życie miasta Madrytu.

– Nasz stadion pozostanie wielką świątynią światowego futbolu, ale poza tym stanie się ikoną handlu i rozrywki w Europie oraz światowym odnośnikiem pod względem wielkich koncertów i międzynarodowych wydarzeń. Kilka godzin temu ogłoszono przyjazd NFL na stadion Santiago Bernabéu. To będzie wielkie wydarzenie w historii sportu, bo do Madrytu przybędą jedne z najbardziej prestiżowych rozgrywek na świecie.

– To Bernabéu jest przemyślane, by poprawić bezpieczeństwo i komfort naszych socios oraz kibiców. Będzie to wielki generator środków do dalszego wzmacniania naszego klubu. Symbol awangardy i architektury, który będzie otwarty przez cały rok i który zobaczyć oraz wykorzystać będzie chciał każdy.

– To Bernabéu, które jest częścią naszego życia. To terytorium intensywnych emocji, na którym przeżywaliśmy wielkie chwile, których nigdy nie zapomnimy. Już pozostaje bardzo niewiele, by obejrzeć, jak spełnia się to wielkie marzenie madridismo.

– Musimy być też dumni z naszego majątku. Ten Ośrodek Realu Madryt to jeden z największych odnośników pod względem infrastruktury sportowej na całym świecie i jest także szkołą życia dla wszystkich, którzy od małego marzą o nałożeniu któregoś dnia koszulki Realu Madryt.

– Tworzymy klub, który jest wszechświatowy, ale także solidarny. Nasza Fundacja Realu Madryt działa w 100 krajach i od powstania 26 lat temu pomogła poprawić życie ponad 1,5 miliona ósb poprzez ponad 1000 projektów i 450 szkół socjalnych na wszystkich kontynentach.

– Real Madryt to uczucie, które towarzyszy nam przez całe życie. Tę pasję przekazywano nam z pokolenia na pokolenie przez 122 lata naszej historii. My podchodzimy z wielką odpowiedzialnością do pracy polegającej na rozszerzaniu i wzmacnianiu wartości, które tworzą nasz klub, ten najbardziej prestiżowy, najbardziej kochany i najbardziej podziwiany na świecie.

– Wy jesteście częścią tej cudownej historii Realu Madryt. Idziecie przez życie z pasją i tym samym uczuciem, które łączy miliony ludzi bez względu na narodowość, religię, ideologię, język czy status społeczny. Jesteśmy Realem Madryt. Klubem należącym do serca ludzi z ponad 550 milionami kibiców na portalach społecznościowych.

– Pozostajemy zjednoczeni i pozostajemy razem na tej drodze z wartościami, która pomaga nam w spełnianiu naszych marzeń. Dziękuję za historię, jaką stworzyliście i za to, że zawsze tutaj jesteście, w punkcie startowym tej historii do stworzenia. Bardzo dziękuję za wszystko, co daliście Realowi Madryt i gratuluję wam życia poświęcanego najlepszemu klubowi na świecie.

Wyłącz AdBlocka, żeby zobaczyć pełną treść artykułu.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!

Komentarze

Wyłącz AdBlocka, żeby brać udział w dyskusji.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!