Florentino Pérez
– W imieniu klubu chciałbym złożyć najlepsze życzenia w tym szczególnym czasie, który możemy spędzić w towarzystwie rodziny i najbliższych. W wielu rejonach świata przeżywamy trudne chwile. Dlatego też w tych dniach powinniśmy wykazywać się jeszcze większą solidarnością niż kiedykolwiek i apelować o pokój i nadzieję dla wszystkich, zwłaszcza dla tych, którzy potrzebują tego najbardziej.
– Stale pracujemy, by osiągać wiele sukcesów, dawać dużo radości i napędzać naszą społeczność poczuciem zjednoczenia. Miliony osób wyznają wartości Realu Madryt i nadają tym samym tonem. Madridismo łączy ludzi ze wszystkich zakątków świata.
– Przeżywamy sportowy cykl, którego madridistas nigdy nie zapomną. Wspólnie cieszyliśmy się wieloma szczęśliwymi chwilami. Ich wieczność sprawia, że chcemy kontynuować to wyzwanie i przeistaczać marzenia w rzeczywistość. Oby ten nowy rok przyniósł nam zdrowie, pokój, pracę, szczęście i zjednoczenie.
Carlo Ancelotti
– To okres, w którym często się marzy. Wasze marzenia są także moimi i całej drużyny. Zawsze razem. Zawsze do końca. Szczęśliwego Nowego Roku.
Nacho
Nadszedł 2024 rok, a stojące przed nami wyzwania są pasjonujące. To kolejny rok, w którym jesteśmy przekonani o tym, że pozostaniecie z nami. W imieniu całej kadry chciałbym podziękować wam za waszą pasję. Wszystkiego dobrego w nowym roku.
Modrić
Wasze serce jest naszym herbem. Wasza energia jest naszą siłą. Najszczersze podziękowania za to wszystko. Szczęśliwego Nowego Roku.
Komentarze (2)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się