Advertisement
Menu
Wyniki na żywo

Dzisiejsze okładki

Wywiad z Roberto Martínezem, obrona lidera przez Real Madryt, powrót Rafy Nadala i prośba Katalończyków do Roberta Lewandowskiego to główne tematy na sobotnich okładkach najpopularniejszych dzienników sportowych w Hiszpanii.

Foto: Dzisiejsze okładki
Fot. własne

MARCA
Article photo

„Cristiano zaraża szatnię swoim głodem wygrywania” – MARCA w drugim dniu swojego kalendarza adwentowego zapowiada wywiad z Roberto Martínezem. Selekcjoner Portugalii pokłada wielkie nadzieje w EURO w Niemczech. Jest pod wrażeniem zachowania CR7. Na boku: niech szczęście będzie z nami – Hiszpania pozna dzisiaj po południu swoich rywali na drodze do finału EURO w Berlinie 14 lipca – koszyki – start losowania o 18:00.

Na górze: obrona pozycji lidera – Real nie chce opuścić czoła tabeli po starciu z Granadą, która potrzebuje punktów.

Poza tym na dole: „słodka” porażka – pomimo porażki Hiszpanki są już w półfinałach Ligi Narodów dzięki porażce Szwecji, a bliżej są też Igrzyska; ligowy terminarz; Nico Williams przedłuża umowę do 2027 rooku; dzień, który zmienił Nazaré – pierwszy odcinek reportażu Fala Nazaré; Rafa Nadal ogłasza swój powrót – wróci w Brisbane w pierwszym tygodniu stycznia po 11 miesiącach przerwy.

AS
Article photo

„Witamy” – AS ogłasza za Nadalem jego powrót w styczniu. Odbędzie się to w Brisbane: „Nadszedł moment”.

Na górze w sekcji Królewskich: odskoczyć – Real z Bellinghamem chce wykorzystać starcie Barcelony z Atlético.

Do tego na górze: EURO zaczyna się dzisiaj – losowanie grup w Hamburgu. Poza tym na dole: ligowy terminarz; Final Four dzięki Szwajcarii – jej zwycięstwo ze Szwecją odbiera znaczenie potknięciu Hiszpanek, które dalej marzą o Igrzyskach; szczypiornistki pozostają mocne – wygrały klarownie z Ukrainą i zapewniły sobie awans do drugiej rundy mundialu; „Piłkarze Atlético woleliby więcej atakować”, mówi João Félix.

Mundo Deportivo
Article photo

„Roque po świętach Bożego Narodzenia” – Mundo Deportivo informuje, że Brazylijczyk dołączy do Barcelony 28 grudnia, gdy drużyna wróci do treningów, co wpisze się w czas związany z finansowym fair play.

Na dole: Rafa Nadal ogłasza miejsce i datę powrotu – Brisbane w styczniu; lider Real Madryt w starciu z rywalem z problemami i trenerem-debiutantem; Girona po triumf na wypełnionym Montilivi; Hiszpania pozna dzisiaj swoich rywali na EURO w fazie grupowej.

Na górze: do Final Four po porażce – pomimo pierwszej przegranej od mundialu Hiszpanki zbliżają się do Igrzysk w Paryżu.

Sport
Article photo

„Weź się w garść, Lewy!” – Sport prosi o to, bo Barcelona potrzebuje najlepszej wersji Roberta w drugiej części sezonu, by aspirować do wszystkiego. Osiągnięcia strzeleckie polskiego napastnika po mundialu są dalekie od tych, jakie zaliczył w swoim starcie w barwach Blaugrany.

Na dole: Girona i Real Madryt szukają zostania samodzielnymi liderami; ogromny Laprovittola zlikwidował Asvel na bazie trójek; Hiszpanki mają już awans do fazy finałowej pomimo porażki; Hiszpania pozna dzisiaj swoją grupę na EURO.

Na górze: Rafa Nadal ogłasza, że wraca do gry – w styczniu w Brisbane.

Wyłącz AdBlocka, żeby zobaczyć pełną treść artykułu.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!

Komentarze

Wyłącz AdBlocka, żeby brać udział w dyskusji.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!