/ as.com, La 1

Lucas Torró: Gratulujemy Realowi

Lucas Torró udzielił wypowiedzi z murawy dla telewizji La 1. Przedstawiamy pierwsze słowa gracza Osasuny po porażce w finale Pucharu Króla z Realem Madryt.

Jakie macie odczucia?
Cały czasy byliśmy w meczu… Myślę, że w drugiej połowie byliśmy blisko przy 1:1, walczyliśmy o zwycięstwo, ale nie potrafiliśmy wytrzymać nacisków Realu. Drugi gol wyrządził nam dużą krzywdę, bardzo dużą, i w końcówce było nam trudno, byliśmy już bardzo zmęczeni, daliśmy z siebie wszystko. Cóż, szkoda.

Arrasate mówił na przedmeczowej konferencji, że kluczowe będzie nie stracić szybko gola… I straciliście już w 107 sekundzie. To mocno na was wpłynęło?
Tak, to było coś, o czym rozmawialiśmy przed meczem, że musimy podejść dojrzale, konkurować, zachować czyste konto… I nagle tak głupi błąd. To jasne, że ten gol ustawił nam wszystko. Ale walczyliśmy, w drugiej połowie pokazaliśmy twarz, strzeliliśmy gola. Szkoda, gratulujemy Realowi.

Jak bardzo cierpieliście z Viníciusem?
To niezwykle nieszablonowy zawodnik i rozegrał świetny mecz. Trudno było się przed nim bronić, żółta kartka w pierwszej połowie też miała na nas duży wpływ. Jednak myślę, że generalnie drużyna zagrała dobrze, dobrze go kryliśmy i jesteśmy dumni ze wszystkich.